Niedziałkowski & Partners Doradztwo Prawne specjalizuje się w doradztwie prawnym, obsłudze wierzytelności, w tym egzekwowaniu należności od dłużników z krajów UE. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który zdobywał doświadczenie w kancelariach radcowskich, kancelariach komorniczych oraz firmach transportowych. Pomagamy skutecznie ściągać długi transportowe i spedycyjne, wykorzystując znajomość specyfiki tej szczególnej branży.


Specjalizujemy się w doradztwie prawnym w transporcie, jak i w egzekwowaniu należności
w branży transportowej i spedycyjnej.
 


Szukasz prawnika, który doradzi w sprawach transportowych i spedycyjnych? Niedziałkowski & Partners Doradztwo Prawne to właściwy wybór. Zespół radców prawnych skutecznie rozwiąże twoje problemy prawne. Prawnicy, z którymi współpracujemy to specjaliści w dziedzinie doradztwa transportowego. 

 Potrzebujesz pomocy przy odzyskaniu długów od nierzetelnych kontrahentów? Nasza firma wie, w jaki sposób egzekwować należności zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów UE, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec i Austrii. Stosowane przez nas rozwiązania dopasowujemy do każdego Klienta i jego dłużników. Wyspecjalizowane metody pozwalają na szybkie i skuteczne egzekwowanie długów.


Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta.

​Nieprzerwanie uczestniczymy w szkoleniach oraz pogłębiamy naszą wiedzę bazując na międzynarodowych doświadczeniach.

​Umożliwiamy naszym Klientom nawiązywanie transgranicznych kontaktów biznesowych.

​Proponujemy jasną i transparentną współpracę.

​Zachowujemy pełną poufność i dbamy o dobry wizerunek Klientów.

​Jesteśmy młodą, dynamiczną i stale rozwijającą się firmą.


NPC - Twój Prawnik w Transporcie